In order to see this content you will have to install Flash Player, or turn 'on' java script support of your browser.

Go to Outset home page.
Otoklavlar
Tıbbi
Kompozitler
Kauçuk
Envanter
Bondtech Şirketi web sitesine hoş geldiniz! Sunduğumuz: Otoklavlar, Tıp, Öğütücüler, Kovaları ve Arabaları, Konteynerler, Kompozitler, Kauçuk, Sepeti Gömlekleri, Çanta, Stok, Cam Laminasyon, Dispoz-A-Fone, Yeniden Tıbbi Çöp Konteynırları.
 
Hizmetler
Bondtech Ek Nitelikler
Bondtech bu sadece başka bir makine atölyesi değildir. Biz, üretim desteği ve takım hizmet sunuyoruz. Ekibimiz, kalite, değer ve teslim güçlü vurgu.
Biz mevcut en son teknoloji CNC makineleri, CAD / CAM yazılımı, döküm, alüminyum ihtiyaçlarını karşılamak için izin ve Tersine Mühendislik Ekipmanları Damgalama, yatırım ve Plastik Kalıp müşteriler var. Biz de en yüksek standartlarını korumak için yüksek vasıflı personel ve test ekipmanları yatırım yaptık.
CNC işleme
CNC (Bilgisayar Sayısal Kontrol) işleme, hızlı, tekrarlanabilir ve programlanabilir işleme son derece yakın töleranslarla sağlar. Bizim devlet bizim in-house CAD mühendislik bölümü ile ağ sanat işleme ekipman, kaliteli, verimli ve kontrollü iş akışı için sağlar. CNC kabiliyetimiz, bize son derece karmaşık şekiller üretmek için sağlar.
CNC programlama için Bondtech TEBIS ve artı programlama ve tasarım yazılımı surfcam üç eksen dört koltuk altı sandalye faaliyet göstermektedir. Hepimiz kendi makineleri programının yanı sıra fabrikaları, torna ve tel erozyon dahil olmak üzere hemen hemen her makine kontrolü sonrası yeteneği ile özel bir programlama hizmeti sunuyor.
Bondtech birçok yüksek performanslı makineleri, dikey ve yatay CNC Mills, Tel Erozyon, CNC Torna da dahil olmak üzere parçası üretmek için vardır. Biz en yüksek kalitede yatırımlar yaptık.
Konvansiyonel işleme
Bondtech yüksek teknoloji CNC ekipmanlara ek olarak, geleneksel işleme ekipman ve yeteneklerini büyük bir dizi vardır.
Ayrıca sunuyoruz:
 • TIG / MIG, Stick ve oksijen / asetilen kaynağı
 • kesme
 • öğütme
 • ısı tedavisi
 • onarım
 • montaj hizmetleri
Bondtech mühendislik
 • Tersine mühendislik
 • Tebis V 3.2 Tersine mühendislik yetenekleri ile CAD
 • Tebis V 3.2 CAM Programlama Yazılımı
 • Surfcam 2000
 • AutoCAD Mechanical desktop 2006
Tersine Mühendislik
CAD yok? Baskılar yok? Sorun yok!
Bondtech boyutlu tarayıcılar, bir parçası hakkında iki-boyutlu ve senden boyutlu bilgi toplamak için kullanır. Bir parçası tarama sonra tam bir kopyası orijinal parça üretmek için CNC işleme ekipman doğrudan besleyebilir CAD mühendislik sistemleri, dijital bilgi doğrudan beslenir. CAD departmanı, parçası özellikleri değiştirilmiş ve orijinal üzerine bir iyileştirme yapmak için güncellenmiş olabilir.
 
Bondtech Kalite
Kalite bizim tam zamanlı Kalite Güvence Müdürü ve sıkı kalite prosedürleri uygulayıcı tarafından kontrol edilir. Bondtech üretilen her parçası, kalite güvencesi için denetlenir. Biz kalite kontrol sistemi gurur duyuyoruz. Bu yardım için Brown ve Sharpe Global CMM ve Renishaw Cyclone Serisi 2 2D/3D Tarayıcı yanı sıra çeşitli denetim donanımları var.
Bu, müşterilerimize sürekli kalite, teslimat, fiyat ve üstün bir karışımı sağlamak, sürekli üretim mükemmellik için çaba politikamızdır.Kullanımı ile kalite kontrol raporları ve dijital ağ iş akışı, düzgün bir iş akışı korurken, doğru kalite kontrolleri takip edebilirsiniz.
Ama en önemlisi, biz işimizi ve itibarımızı, çalışmalarımızın sürekli yüksek kalite inşa etmeye devam.
Müşteri hizmetleri
Bondtech en son yüksek teknoloji ekipman en zorlu işleme ihtiyaçlarını karşılamak için önemli yatırımlar yaptı. Ekipman listesini görmek için aşağıdaki linke tıklayın.
Hizmet için donatılmış
Bondtech Makinası Servis anda sadece müşteri hizmetleri hakkında konuşmak yok. Biz işimizi etrafında inşa etmek için çalışıyoruz. Bu veri tabanı, biz tüm müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için geliştirilmiştir yollarından bir diğeri. Şimdi biz bu öğeleri veya kaynak olup olmadığını satın tüm öğeleri hakkında bilgi veritabanı için yeteneği var.
Bu sistem sayesinde internet erişim ile dünyanın herhangi bir yerindeki bilgilere erişmek mümkün olacak. Sadece bilgilerinizi bir veritabanında saklanır ama bu sistem ve hemen ileride başvurmak için güncelleştirilmiş bilgileri yoluyla iletilen tüm mühendislik değişiklikleri olabilir. Sunduklarımız, pek çok açıdan bir müşteri gibi faydaları bir program.